Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Nowy Port Oliwska07:39
Przychodnia07:40
Rybołowców07:41
Kasztanowa07:43
Latarnia Morska07:44
Krasickiego07:46
Brzeźno07:48
Mazurska07:49
Wczasy07:50
Dworska07:52
al. Hallera07:53
Grudziądzka07:55
Kolonia Uroda07:56
Kościuszki07:58
Mickiewicza07:59
Reja08:00
Wyspiańskiego08:02
Politechnika
 
08:05
0 min.
 
Miszewskiego08:072 min.
 
Jaśkowa Dolina08:094 min.
 
Klonowa08:105 min.
 
Galeria Bałtycka08:127 min.
 
Wojska Polskiego08:149 min.
 
Zamenhofa08:1510 min.
 
Zajezdnia08:1611 min.
 
Strzyża PKM08:1712 min.
 
Uniwersytet08:1914 min.
 
Bażyńskiego08:2015 min.
 
Tetmajera08:2116 min.
 
Derdowskiego08:2217 min.
 
Obrońców Westerplatte08:2318 min.
 
Oliwa08:2621 min.
 
Opacka08:2823 min.
 
Subisława08:3025 min.
 
Pomorska - Osiedle08:3126 min.
 
Pomorska08:3328 min.
 
Piastowska08:3429 min.
 
Czerwony Dwór08:3631 min.
 
Bora Komorowskiego08:3732 min.
 
Kołobrzeska08:3934 min.
 
Zaspa08:4136 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy