Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Nowy Port Oliwska09:20
Przychodnia09:21
Rybołowców09:22
Kasztanowa09:24
Latarnia Morska09:25
Krasickiego09:27
Brzeźno09:29
Mazurska09:30
Wczasy09:31
Dworska09:33
al. Hallera09:34
Grudziądzka09:36
Kolonia Uroda09:37
Kościuszki09:39
Mickiewicza09:40
Reja09:41
Wyspiańskiego09:43
Politechnika
 
09:46
0 min.
 
Miszewskiego09:482 min.
 
Jaśkowa Dolina09:504 min.
 
Klonowa09:515 min.
 
Galeria Bałtycka09:537 min.
 
Wojska Polskiego09:559 min.
 
Zamenhofa09:5610 min.
 
Zajezdnia09:5711 min.
 
Strzyża PKM09:5812 min.
 
Uniwersytet10:0014 min.
 
Bażyńskiego10:0115 min.
 
Tetmajera10:0216 min.
 
Derdowskiego10:0317 min.
 
Obrońców Westerplatte10:0418 min.
 
Oliwa10:0721 min.
 
Opacka10:0923 min.
 
Subisława10:1125 min.
 
Pomorska - Osiedle10:1226 min.
 
Pomorska10:1428 min.
 
Piastowska10:1529 min.
 
Czerwony Dwór10:1731 min.
 
Bora Komorowskiego10:1832 min.
 
Kołobrzeska10:2034 min.
 
Zaspa10:2236 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy