Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Nowy Port Oliwska05:50
Przychodnia05:51
Rybołowców05:52
Kasztanowa05:54
Latarnia Morska05:55
Krasickiego05:57
Brzeźno05:59
Mazurska06:00
Wczasy06:01
Dworska06:03
al. Hallera06:04
Grudziądzka06:06
Kolonia Uroda06:07
Kościuszki06:09
Mickiewicza06:10
Reja06:11
Wyspiańskiego06:13
Politechnika
 
06:16
0 min.
 
Miszewskiego06:182 min.
 
Jaśkowa Dolina06:204 min.
 
Klonowa06:215 min.
 
Galeria Bałtycka06:237 min.
 
Wojska Polskiego06:259 min.
 
Zamenhofa06:2610 min.
 
Zajezdnia06:2711 min.
 
Strzyża PKM06:2812 min.
 
Uniwersytet06:3014 min.
 
Bażyńskiego06:3115 min.
 
Tetmajera06:3216 min.
 
Derdowskiego06:3317 min.
 
Obrońców Westerplatte06:3418 min.
 
Oliwa06:3721 min.
 
Opacka06:3923 min.
 
Subisława06:4125 min.
 
Pomorska - Osiedle06:4226 min.
 
Pomorska06:4428 min.
 
Piastowska06:4529 min.
 
Czerwony Dwór06:4731 min.
 
Bora Komorowskiego06:4832 min.
 
Kołobrzeska06:5034 min.
 
Zaspa06:5236 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy