Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Nowy Port Oliwska20:00
Przychodnia20:01
Rybołowców20:02
Kasztanowa20:04
Latarnia Morska20:05
Krasickiego20:07
Brzeźno20:09
Mazurska20:10
Wczasy20:11
Dworska20:13
al. Hallera20:14
Grudziądzka20:16
Kolonia Uroda20:17
Kościuszki20:19
Mickiewicza20:20
Reja20:21
Wyspiańskiego20:23
Politechnika
 
20:26
0 min.
 
Miszewskiego20:282 min.
 
Jaśkowa Dolina20:304 min.
 
Klonowa20:315 min.
 
Galeria Bałtycka20:337 min.
 
Wojska Polskiego20:359 min.
 
Zamenhofa20:3610 min.
 
Zajezdnia20:3711 min.
 
Strzyża PKM20:3812 min.
 
Uniwersytet20:4014 min.
 
Bażyńskiego20:4115 min.
 
Tetmajera20:4216 min.
 
Derdowskiego20:4317 min.
 
Obrońców Westerplatte20:4418 min.
 
Oliwa20:4721 min.
 
Opacka20:4923 min.
 
Subisława20:5125 min.
 
Pomorska - Osiedle20:5226 min.
 
Pomorska20:5428 min.
 
Piastowska20:5529 min.
 
Czerwony Dwór20:5731 min.
 
Bora Komorowskiego20:5832 min.
 
Kołobrzeska21:0034 min.
 
Zaspa21:0236 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy