Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Nowy Port Oliwska19:00
Przychodnia19:01
Rybołowców19:02
Kasztanowa19:04
Latarnia Morska19:05
Krasickiego19:07
Brzeźno19:09
Mazurska19:10
Wczasy19:11
Dworska19:13
al. Hallera19:14
Grudziądzka19:16
Kolonia Uroda19:17
Kościuszki19:19
Mickiewicza19:20
Reja19:21
Wyspiańskiego19:23
Politechnika
 
19:26
0 min.
 
Miszewskiego19:282 min.
 
Jaśkowa Dolina19:304 min.
 
Klonowa19:315 min.
 
Galeria Bałtycka19:337 min.
 
Wojska Polskiego19:359 min.
 
Zamenhofa19:3610 min.
 
Zajezdnia19:3711 min.
 
Strzyża PKM19:3812 min.
 
Uniwersytet19:4014 min.
 
Bażyńskiego19:4115 min.
 
Tetmajera19:4216 min.
 
Derdowskiego19:4317 min.
 
Obrońców Westerplatte19:4418 min.
 
Oliwa19:4721 min.
 
Opacka19:4923 min.
 
Subisława19:5125 min.
 
Pomorska - Osiedle19:5226 min.
 
Pomorska19:5428 min.
 
Piastowska19:5529 min.
 
Czerwony Dwór19:5731 min.
 
Bora Komorowskiego19:5832 min.
 
Kołobrzeska20:0034 min.
 
Zaspa20:0236 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy