Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Nowy Port Oliwska18:40
Przychodnia18:41
Rybołowców18:42
Kasztanowa18:44
Latarnia Morska18:45
Krasickiego18:47
Brzeźno18:49
Mazurska18:50
Wczasy18:51
Dworska18:53
al. Hallera18:54
Grudziądzka18:56
Kolonia Uroda18:57
Kościuszki18:59
Mickiewicza19:00
Reja19:01
Wyspiańskiego19:03
Politechnika
 
19:06
0 min.
 
Miszewskiego19:082 min.
 
Jaśkowa Dolina19:104 min.
 
Klonowa19:115 min.
 
Galeria Bałtycka19:137 min.
 
Wojska Polskiego19:159 min.
 
Zamenhofa19:1610 min.
 
Zajezdnia19:1711 min.
 
Strzyża PKM19:1812 min.
 
Uniwersytet19:2014 min.
 
Bażyńskiego19:2115 min.
 
Tetmajera19:2216 min.
 
Derdowskiego19:2317 min.
 
Obrońców Westerplatte19:2418 min.
 
Oliwa19:2721 min.
 
Opacka19:2923 min.
 
Subisława19:3125 min.
 
Pomorska - Osiedle19:3226 min.
 
Pomorska19:3428 min.
 
Piastowska19:3529 min.
 
Czerwony Dwór19:3731 min.
 
Bora Komorowskiego19:3832 min.
 
Kołobrzeska19:4034 min.
 
Zaspa19:4236 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy