Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Nowy Port Oliwska17:40
Przychodnia17:41
Rybołowców17:42
Kasztanowa17:44
Latarnia Morska17:45
Krasickiego17:47
Brzeźno17:49
Mazurska17:50
Wczasy17:51
Dworska17:53
al. Hallera17:54
Grudziądzka17:56
Kolonia Uroda17:57
Kościuszki17:59
Mickiewicza18:00
Reja18:01
Wyspiańskiego18:03
Politechnika
 
18:06
0 min.
 
Miszewskiego18:082 min.
 
Jaśkowa Dolina18:104 min.
 
Klonowa18:115 min.
 
Galeria Bałtycka18:137 min.
 
Wojska Polskiego18:159 min.
 
Zamenhofa18:1610 min.
 
Zajezdnia18:1711 min.
 
Strzyża PKM18:1812 min.
 
Uniwersytet18:2014 min.
 
Bażyńskiego18:2115 min.
 
Tetmajera18:2216 min.
 
Derdowskiego18:2317 min.
 
Obrońców Westerplatte18:2418 min.
 
Oliwa18:2721 min.
 
Opacka18:2923 min.
 
Subisława18:3125 min.
 
Pomorska - Osiedle18:3226 min.
 
Pomorska18:3428 min.
 
Piastowska18:3529 min.
 
Czerwony Dwór18:3731 min.
 
Bora Komorowskiego18:3832 min.
 
Kołobrzeska18:4034 min.
 
Zaspa18:4236 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy