Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Nowy Port Oliwska16:40
Przychodnia16:41
Rybołowców16:42
Kasztanowa16:44
Latarnia Morska16:45
Krasickiego16:47
Brzeźno16:49
Mazurska16:50
Wczasy16:51
Dworska16:53
al. Hallera16:54
Grudziądzka16:56
Kolonia Uroda16:57
Kościuszki16:59
Mickiewicza17:00
Reja17:01
Wyspiańskiego17:03
Politechnika
 
17:06
0 min.
 
Miszewskiego17:082 min.
 
Jaśkowa Dolina17:104 min.
 
Klonowa17:115 min.
 
Galeria Bałtycka17:137 min.
 
Wojska Polskiego17:159 min.
 
Zamenhofa17:1610 min.
 
Zajezdnia17:1711 min.
 
Strzyża PKM17:1812 min.
 
Uniwersytet17:2014 min.
 
Bażyńskiego17:2115 min.
 
Tetmajera17:2216 min.
 
Derdowskiego17:2317 min.
 
Obrońców Westerplatte17:2418 min.
 
Oliwa17:2721 min.
 
Opacka17:2923 min.
 
Subisława17:3125 min.
 
Pomorska - Osiedle17:3226 min.
 
Pomorska17:3428 min.
 
Piastowska17:3529 min.
 
Czerwony Dwór17:3731 min.
 
Bora Komorowskiego17:3832 min.
 
Kołobrzeska17:4034 min.
 
Zaspa17:4236 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy