Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Nowy Port Oliwska15:40
Przychodnia15:41
Rybołowców15:42
Kasztanowa15:44
Latarnia Morska15:45
Krasickiego15:47
Brzeźno15:49
Mazurska15:50
Wczasy15:51
Dworska15:53
al. Hallera15:54
Grudziądzka15:56
Kolonia Uroda15:57
Kościuszki15:59
Mickiewicza16:00
Reja16:01
Wyspiańskiego16:03
Politechnika
 
16:06
0 min.
 
Miszewskiego16:082 min.
 
Jaśkowa Dolina16:104 min.
 
Klonowa16:115 min.
 
Galeria Bałtycka16:137 min.
 
Wojska Polskiego16:159 min.
 
Zamenhofa16:1610 min.
 
Zajezdnia16:1711 min.
 
Strzyża PKM16:1812 min.
 
Uniwersytet16:2014 min.
 
Bażyńskiego16:2115 min.
 
Tetmajera16:2216 min.
 
Derdowskiego16:2317 min.
 
Obrońców Westerplatte16:2418 min.
 
Oliwa16:2721 min.
 
Opacka16:2923 min.
 
Subisława16:3125 min.
 
Pomorska - Osiedle16:3226 min.
 
Pomorska16:3428 min.
 
Piastowska16:3529 min.
 
Czerwony Dwór16:3731 min.
 
Bora Komorowskiego16:3832 min.
 
Kołobrzeska16:4034 min.
 
Zaspa16:4236 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy