Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Nowy Port Oliwska15:20
Przychodnia15:21
Rybołowców15:22
Kasztanowa15:24
Latarnia Morska15:25
Krasickiego15:27
Brzeźno15:29
Mazurska15:30
Wczasy15:31
Dworska15:33
al. Hallera15:34
Grudziądzka15:36
Kolonia Uroda15:37
Kościuszki15:39
Mickiewicza15:40
Reja15:41
Wyspiańskiego15:43
Politechnika
 
15:46
0 min.
 
Miszewskiego15:482 min.
 
Jaśkowa Dolina15:504 min.
 
Klonowa15:515 min.
 
Galeria Bałtycka15:537 min.
 
Wojska Polskiego15:559 min.
 
Zamenhofa15:5610 min.
 
Zajezdnia15:5711 min.
 
Strzyża PKM15:5812 min.
 
Uniwersytet16:0014 min.
 
Bażyńskiego16:0115 min.
 
Tetmajera16:0216 min.
 
Derdowskiego16:0317 min.
 
Obrońców Westerplatte16:0418 min.
 
Oliwa16:0721 min.
 
Opacka16:0923 min.
 
Subisława16:1125 min.
 
Pomorska - Osiedle16:1226 min.
 
Pomorska16:1428 min.
 
Piastowska16:1529 min.
 
Czerwony Dwór16:1731 min.
 
Bora Komorowskiego16:1832 min.
 
Kołobrzeska16:2034 min.
 
Zaspa16:2236 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy