Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Nowy Port Oliwska15:00
Przychodnia15:01
Rybołowców15:02
Kasztanowa15:04
Latarnia Morska15:05
Krasickiego15:07
Brzeźno15:09
Mazurska15:10
Wczasy15:11
Dworska15:13
al. Hallera15:14
Grudziądzka15:16
Kolonia Uroda15:17
Kościuszki15:19
Mickiewicza15:20
Reja15:21
Wyspiańskiego15:23
Politechnika
 
15:26
0 min.
 
Miszewskiego15:282 min.
 
Jaśkowa Dolina15:304 min.
 
Klonowa15:315 min.
 
Galeria Bałtycka15:337 min.
 
Wojska Polskiego15:359 min.
 
Zamenhofa15:3610 min.
 
Zajezdnia15:3711 min.
 
Strzyża PKM15:3812 min.
 
Uniwersytet15:4014 min.
 
Bażyńskiego15:4115 min.
 
Tetmajera15:4216 min.
 
Derdowskiego15:4317 min.
 
Obrońców Westerplatte15:4418 min.
 
Oliwa15:4721 min.
 
Opacka15:4923 min.
 
Subisława15:5125 min.
 
Pomorska - Osiedle15:5226 min.
 
Pomorska15:5428 min.
 
Piastowska15:5529 min.
 
Czerwony Dwór15:5731 min.
 
Bora Komorowskiego15:5832 min.
 
Kołobrzeska16:0034 min.
 
Zaspa16:0236 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy