Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Nowy Port Oliwska12:58
Przychodnia12:59
Rybołowców13:00
Kasztanowa13:01
Latarnia Morska13:02
Krasickiego13:04
Brzeźno13:05
Mazurska13:06
Wczasy13:07
Dworska13:09
al. Hallera13:10
Grudziądzka13:12
Kolonia Uroda13:13
Kościuszki13:15
Mickiewicza13:16
Reja13:17
Wyspiańskiego13:19
Politechnika13:22
Miszewskiego
 
13:23
0 min.
 
Jaśkowa Dolina13:252 min.
 
Klonowa13:263 min.
 
Galeria Bałtycka13:285 min.
 
Wojska Polskiego13:307 min.
 
Zamenhofa13:318 min.
 
Zajezdnia13:329 min.
 
Strzyża PKM13:3310 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy