Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Nowy Port Oliwska12:38
Przychodnia12:39
Rybołowców12:40
Kasztanowa12:41
Latarnia Morska12:42
Krasickiego12:44
Brzeźno12:45
Mazurska12:46
Wczasy12:47
Dworska12:49
al. Hallera12:50
Grudziądzka12:52
Kolonia Uroda12:53
Kościuszki12:55
Mickiewicza12:56
Reja12:57
Wyspiańskiego12:59
Politechnika13:02
Miszewskiego
 
13:03
0 min.
 
Jaśkowa Dolina13:052 min.
 
Klonowa13:063 min.
 
Galeria Bałtycka13:085 min.
 
Wojska Polskiego13:107 min.
 
Zamenhofa13:118 min.
 
Zajezdnia13:129 min.
 
Strzyża PKM13:1310 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy