Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Nowy Port Oliwska18:18
Przychodnia18:19
Rybołowców18:20
Kasztanowa18:21
Latarnia Morska18:22
Krasickiego18:24
Brzeźno18:25
Mazurska18:26
Wczasy18:27
Dworska18:29
al. Hallera18:30
Grudziądzka18:32
Kolonia Uroda18:33
Kościuszki18:35
Mickiewicza18:36
Reja18:37
Wyspiańskiego18:39
Politechnika18:43
Miszewskiego
 
18:44
0 min.
 
Jaśkowa Dolina18:462 min.
 
Klonowa18:484 min.
 
Galeria Bałtycka18:506 min.
 
Wojska Polskiego18:528 min.
 
Zamenhofa18:539 min.
 
Zajezdnia18:5410 min.
 
Strzyża PKM18:5511 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy