Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Nowy Port Oliwska15:53
Przychodnia15:54
Rybołowców15:55
Kasztanowa15:56
Latarnia Morska15:57
Krasickiego15:59
Brzeźno16:00
Mazurska16:01
Wczasy16:02
Dworska16:04
al. Hallera16:05
Grudziądzka16:07
Kolonia Uroda16:08
Kościuszki16:10
Mickiewicza16:11
Reja16:12
Wyspiańskiego16:14
Politechnika16:18
Miszewskiego
 
16:19
0 min.
 
Jaśkowa Dolina16:212 min.
 
Klonowa16:234 min.
 
Galeria Bałtycka16:256 min.
 
Wojska Polskiego16:278 min.
 
Zamenhofa16:289 min.
 
Zajezdnia16:2910 min.
 
Strzyża PKM16:3011 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy