Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Nowy Port Oliwska14:43
Przychodnia14:44
Rybołowców14:45
Kasztanowa14:46
Latarnia Morska14:47
Krasickiego14:49
Brzeźno14:50
Mazurska14:51
Wczasy14:52
Dworska14:54
al. Hallera14:55
Grudziądzka14:57
Kolonia Uroda14:58
Kościuszki15:00
Mickiewicza15:01
Reja15:02
Wyspiańskiego15:04
Politechnika15:08
Miszewskiego
 
15:09
0 min.
 
Jaśkowa Dolina15:112 min.
 
Klonowa15:134 min.
 
Galeria Bałtycka15:156 min.
 
Wojska Polskiego15:178 min.
 
Zamenhofa15:189 min.
 
Zajezdnia15:1910 min.
 
Strzyża PKM15:2011 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy