Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Nowy Port Oliwska14:03
Przychodnia14:04
Rybołowców14:05
Kasztanowa14:06
Latarnia Morska14:07
Krasickiego14:09
Brzeźno14:10
Mazurska14:11
Wczasy14:12
Dworska14:14
al. Hallera14:15
Grudziądzka14:17
Kolonia Uroda14:18
Kościuszki14:20
Mickiewicza14:21
Reja14:22
Wyspiańskiego14:24
Politechnika14:28
Miszewskiego
 
14:29
0 min.
 
Jaśkowa Dolina14:312 min.
 
Klonowa14:334 min.
 
Galeria Bałtycka14:356 min.
 
Wojska Polskiego14:378 min.
 
Zamenhofa14:389 min.
 
Zajezdnia14:3910 min.
 
Strzyża PKM14:4011 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy