Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Nowy Port Oliwska13:33
Przychodnia13:34
Rybołowców13:35
Kasztanowa13:36
Latarnia Morska13:37
Krasickiego13:39
Brzeźno13:40
Mazurska13:41
Wczasy13:42
Dworska13:44
al. Hallera13:45
Grudziądzka13:47
Kolonia Uroda13:48
Kościuszki13:50
Mickiewicza13:51
Reja13:52
Wyspiańskiego13:54
Politechnika13:58
Miszewskiego
 
13:59
0 min.
 
Jaśkowa Dolina14:012 min.
 
Klonowa14:034 min.
 
Galeria Bałtycka14:056 min.
 
Wojska Polskiego14:078 min.
 
Zamenhofa14:089 min.
 
Zajezdnia14:0910 min.
 
Strzyża PKM14:1011 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy