Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Nowy Port Oliwska09:57
Przychodnia09:58
Rybołowców09:59
Kasztanowa10:00
Latarnia Morska10:01
Krasickiego10:03
Brzeźno10:04
Mazurska10:05
Wczasy10:06
Dworska10:08
al. Hallera10:09
Grudziądzka10:11
Kolonia Uroda10:12
Kościuszki10:14
Mickiewicza10:15
Reja10:16
Wyspiańskiego10:18
Politechnika10:22
Miszewskiego
 
10:23
0 min.
 
Jaśkowa Dolina10:252 min.
 
Klonowa10:274 min.
 
Galeria Bałtycka10:296 min.
 
Wojska Polskiego10:318 min.
 
Zamenhofa10:329 min.
 
Zajezdnia10:3310 min.
 
Strzyża PKM10:3411 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy