Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Nowy Port Oliwska04:38
Przychodnia04:39
Rybołowców04:40
Kasztanowa04:41
Latarnia Morska04:42
Krasickiego04:44
Brzeźno04:45
Mazurska04:46
Wczasy04:47
Dworska04:49
al. Hallera04:50
Grudziądzka04:52
Kolonia Uroda04:53
Kościuszki04:55
Mickiewicza04:56
Reja04:57
Wyspiańskiego04:59
Politechnika05:02
Miszewskiego
 
05:03
0 min.
 
Jaśkowa Dolina05:052 min.
 
Klonowa05:063 min.
 
Galeria Bałtycka05:085 min.
 
Wojska Polskiego05:107 min.
 
Zamenhofa05:118 min.
 
Zajezdnia05:129 min.
 
Strzyża PKM05:1310 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy