Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Nowy Port Oliwska22:39
Przychodnia22:40
Rybołowców22:41
Kasztanowa22:42
Latarnia Morska22:43
Krasickiego22:45
Brzeźno22:46
Mazurska22:47
Wczasy22:48
Dworska22:50
al. Hallera22:51
Grudziądzka22:53
Kolonia Uroda22:54
Kościuszki22:56
Mickiewicza22:57
Reja22:58
Wyspiańskiego23:00
Politechnika23:02
Miszewskiego
 
23:03
0 min.
 
Jaśkowa Dolina23:052 min.
 
Klonowa23:063 min.
 
Galeria Bałtycka23:085 min.
 
Wojska Polskiego23:107 min.
 
Zamenhofa23:118 min.
 
Zajezdnia23:129 min.
 
Strzyża PKM23:1310 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy