Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Nowy Port Oliwska15:18
Przychodnia15:19
Rybołowców15:20
Kasztanowa15:21
Latarnia Morska15:22
Krasickiego15:24
Brzeźno15:25
Mazurska15:26
Wczasy15:27
Dworska15:29
al. Hallera15:30
Grudziądzka15:32
Kolonia Uroda15:33
Kościuszki15:35
Mickiewicza15:36
Reja15:37
Wyspiańskiego15:39
Politechnika15:42
Miszewskiego
 
15:43
0 min.
 
Jaśkowa Dolina15:452 min.
 
Klonowa15:463 min.
 
Galeria Bałtycka15:485 min.
 
Wojska Polskiego15:507 min.
 
Zamenhofa15:518 min.
 
Zajezdnia15:529 min.
 
Strzyża PKM15:5310 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy