Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Nowy Port Oliwska15:38
Przychodnia15:39
Rybołowców15:40
Kasztanowa15:41
Latarnia Morska15:42
Krasickiego15:44
Brzeźno15:45
Mazurska15:46
Wczasy15:47
Dworska15:49
al. Hallera15:50
Grudziądzka15:52
Kolonia Uroda15:53
Kościuszki15:55
Mickiewicza15:56
Reja15:57
Wyspiańskiego15:59
Politechnika16:02
Miszewskiego
 
16:03
0 min.
 
Jaśkowa Dolina16:052 min.
 
Klonowa16:063 min.
 
Galeria Bałtycka16:085 min.
 
Wojska Polskiego16:107 min.
 
Zamenhofa16:118 min.
 
Zajezdnia16:129 min.
 
Strzyża PKM16:1310 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy