Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Nowy Port Oliwska20:38
Przychodnia20:39
Rybołowców20:40
Kasztanowa20:41
Latarnia Morska20:42
Krasickiego20:44
Brzeźno20:45
Mazurska20:46
Wczasy20:47
Dworska20:49
al. Hallera20:50
Grudziądzka20:52
Kolonia Uroda20:53
Kościuszki20:55
Mickiewicza20:56
Reja20:57
Wyspiańskiego20:59
Politechnika
 
21:01
0 min.
 
Miszewskiego21:021 min.
 
Jaśkowa Dolina21:043 min.
 
Klonowa21:054 min.
 
Galeria Bałtycka21:076 min.
 
Wojska Polskiego21:098 min.
 
Zamenhofa21:109 min.
 
Zajezdnia21:1110 min.
 
Strzyża PKM21:1211 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy