Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Nowy Port Oliwska06:23
Przychodnia06:24
Rybołowców06:25
Kasztanowa06:26
Latarnia Morska06:27
Krasickiego06:29
Brzeźno06:30
Mazurska06:31
Wczasy06:32
Dworska06:34
al. Hallera06:35
Grudziądzka06:37
Kolonia Uroda06:38
Kościuszki06:40
Mickiewicza06:41
Reja06:42
Wyspiańskiego
 
06:44
0 min.
 
Politechnika06:484 min.
 
Miszewskiego06:495 min.
 
Jaśkowa Dolina06:517 min.
 
Klonowa06:539 min.
 
Galeria Bałtycka06:5511 min.
 
Wojska Polskiego06:5713 min.
 
Zamenhofa06:5814 min.
 
Zajezdnia06:5915 min.
 
Strzyża PKM07:0016 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy