Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Nowy Port Oliwska21:39
Przychodnia21:40
Rybołowców21:41
Kasztanowa21:42
Latarnia Morska21:43
Krasickiego21:45
Brzeźno21:46
Mazurska21:47
Wczasy21:48
Dworska21:50
al. Hallera21:51
Grudziądzka21:53
Kolonia Uroda21:54
Kościuszki21:56
Mickiewicza21:57
Reja21:58
Wyspiańskiego
 
22:00
0 min.
 
Politechnika22:022 min.
 
Miszewskiego22:033 min.
 
Jaśkowa Dolina22:055 min.
 
Klonowa22:066 min.
 
Galeria Bałtycka22:088 min.
 
Wojska Polskiego22:1010 min.
 
Zamenhofa22:1111 min.
 
Zajezdnia22:1212 min.
 
Strzyża PKM22:1313 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy