Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Nowy Port Oliwska15:33
Przychodnia15:34
Rybołowców15:35
Kasztanowa15:36
Latarnia Morska15:37
Krasickiego15:39
Brzeźno15:40
Mazurska15:41
Wczasy15:42
Dworska15:44
al. Hallera15:45
Grudziądzka15:47
Kolonia Uroda15:48
Kościuszki15:50
Mickiewicza15:51
Reja15:52
Wyspiańskiego
 
15:54
0 min.
 
Politechnika15:584 min.
 
Miszewskiego15:595 min.
 
Jaśkowa Dolina16:017 min.
 
Klonowa16:039 min.
 
Galeria Bałtycka16:0511 min.
 
Wojska Polskiego16:0713 min.
 
Zamenhofa16:0814 min.
 
Zajezdnia16:0915 min.
 
Strzyża PKM16:1016 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy