Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Nowy Port Oliwska14:03
Przychodnia14:04
Rybołowców14:05
Kasztanowa14:06
Latarnia Morska14:07
Krasickiego14:09
Brzeźno14:10
Mazurska14:11
Wczasy14:12
Dworska14:14
al. Hallera14:15
Grudziądzka14:17
Kolonia Uroda14:18
Kościuszki14:20
Mickiewicza14:21
Reja14:22
Wyspiańskiego
 
14:24
0 min.
 
Politechnika14:284 min.
 
Miszewskiego14:295 min.
 
Jaśkowa Dolina14:317 min.
 
Klonowa14:339 min.
 
Galeria Bałtycka14:3511 min.
 
Wojska Polskiego14:3713 min.
 
Zamenhofa14:3814 min.
 
Zajezdnia14:3915 min.
 
Strzyża PKM14:4016 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy