Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Nowy Port Oliwska13:33
Przychodnia13:34
Rybołowców13:35
Kasztanowa13:36
Latarnia Morska13:37
Krasickiego13:39
Brzeźno13:40
Mazurska13:41
Wczasy13:42
Dworska13:44
al. Hallera13:45
Grudziądzka13:47
Kolonia Uroda13:48
Kościuszki13:50
Mickiewicza13:51
Reja13:52
Wyspiańskiego
 
13:54
0 min.
 
Politechnika13:584 min.
 
Miszewskiego13:595 min.
 
Jaśkowa Dolina14:017 min.
 
Klonowa14:039 min.
 
Galeria Bałtycka14:0511 min.
 
Wojska Polskiego14:0713 min.
 
Zamenhofa14:0814 min.
 
Zajezdnia14:0915 min.
 
Strzyża PKM14:1016 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy