Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Nowy Port Oliwska19:58
Przychodnia19:59
Rybołowców20:00
Kasztanowa20:01
Latarnia Morska20:02
Krasickiego20:04
Brzeźno20:05
Mazurska20:06
Wczasy20:07
Dworska20:09
al. Hallera20:10
Grudziądzka20:12
Kolonia Uroda20:13
Kościuszki20:15
Mickiewicza20:16
Reja20:17
Wyspiańskiego
 
20:19
0 min.
 
Politechnika20:223 min.
 
Miszewskiego20:234 min.
 
Jaśkowa Dolina20:256 min.
 
Klonowa20:267 min.
 
Galeria Bałtycka20:289 min.
 
Wojska Polskiego20:3011 min.
 
Zamenhofa20:3112 min.
 
Zajezdnia20:3213 min.
 
Strzyża PKM20:3314 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy