Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Nowy Port Oliwska14:38
Przychodnia14:39
Rybołowców14:40
Kasztanowa14:41
Latarnia Morska14:42
Krasickiego14:44
Brzeźno14:45
Mazurska14:46
Wczasy14:47
Dworska14:49
al. Hallera14:50
Grudziądzka14:52
Kolonia Uroda14:53
Kościuszki14:55
Mickiewicza14:56
Reja14:57
Wyspiańskiego
 
14:59
0 min.
 
Politechnika15:023 min.
 
Miszewskiego15:034 min.
 
Jaśkowa Dolina15:056 min.
 
Klonowa15:067 min.
 
Galeria Bałtycka15:089 min.
 
Wojska Polskiego15:1011 min.
 
Zamenhofa15:1112 min.
 
Zajezdnia15:1213 min.
 
Strzyża PKM15:1314 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy