Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Nowy Port Oliwska11:18
Przychodnia11:19
Rybołowców11:20
Kasztanowa11:21
Latarnia Morska11:22
Krasickiego11:24
Brzeźno11:25
Mazurska11:26
Wczasy11:27
Dworska11:29
al. Hallera11:30
Grudziądzka11:32
Kolonia Uroda11:33
Kościuszki11:35
Mickiewicza11:36
Reja11:37
Wyspiańskiego
 
11:39
0 min.
 
Politechnika11:423 min.
 
Miszewskiego11:434 min.
 
Jaśkowa Dolina11:456 min.
 
Klonowa11:467 min.
 
Galeria Bałtycka11:489 min.
 
Wojska Polskiego11:5011 min.
 
Zamenhofa11:5112 min.
 
Zajezdnia11:5213 min.
 
Strzyża PKM11:5314 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy