Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Nowy Port Oliwska05:39
Przychodnia05:40
Rybołowców05:41
Kasztanowa05:42
Latarnia Morska05:43
Krasickiego05:45
Brzeźno05:46
Mazurska05:47
Wczasy05:48
Dworska05:50
al. Hallera05:51
Grudziądzka05:53
Kolonia Uroda05:54
Kościuszki05:56
Mickiewicza05:57
Reja05:58
Wyspiańskiego
 
06:00
0 min.
 
Politechnika06:022 min.
 
Miszewskiego06:033 min.
 
Jaśkowa Dolina06:055 min.
 
Klonowa06:066 min.
 
Galeria Bałtycka06:088 min.
 
Wojska Polskiego06:1010 min.
 
Zamenhofa06:1111 min.
 
Zajezdnia06:1212 min.
 
Strzyża PKM06:1313 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy