Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Nowy Port Oliwska16:18
Przychodnia16:19
Rybołowców16:20
Kasztanowa16:21
Latarnia Morska16:22
Krasickiego16:24
Brzeźno16:25
Mazurska16:26
Wczasy16:27
Dworska16:29
al. Hallera16:30
Grudziądzka16:32
Kolonia Uroda16:33
Kościuszki16:35
Mickiewicza16:36
Reja16:37
Wyspiańskiego
 
16:39
0 min.
 
Politechnika16:423 min.
 
Miszewskiego16:434 min.
 
Jaśkowa Dolina16:456 min.
 
Klonowa16:467 min.
 
Galeria Bałtycka16:489 min.
 
Wojska Polskiego16:5011 min.
 
Zamenhofa16:5112 min.
 
Zajezdnia16:5213 min.
 
Strzyża PKM16:5314 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy