Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Nowy Port Oliwska10:58
Przychodnia10:59
Rybołowców11:00
Kasztanowa11:01
Latarnia Morska11:02
Krasickiego11:04
Brzeźno11:05
Mazurska11:06
Wczasy11:07
Dworska11:09
al. Hallera11:10
Grudziądzka11:12
Kolonia Uroda11:13
Kościuszki11:15
Mickiewicza11:16
Reja
 
11:17
0 min.
 
Wyspiańskiego11:192 min.
 
Politechnika11:225 min.
 
Miszewskiego11:236 min.
 
Jaśkowa Dolina11:258 min.
 
Klonowa11:269 min.
 
Galeria Bałtycka11:2811 min.
 
Wojska Polskiego11:3013 min.
 
Zamenhofa11:3114 min.
 
Zajezdnia11:3215 min.
 
Strzyża PKM11:3316 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy