Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Nowy Port Oliwska06:12
Przychodnia06:13
Rybołowców06:14
Kasztanowa06:15
Latarnia Morska06:16
Krasickiego06:18
Brzeźno06:19
Mazurska06:20
Wczasy06:21
Dworska06:23
al. Hallera06:24
Grudziądzka06:26
Kolonia Uroda06:27
Kościuszki06:29
Mickiewicza06:30
Reja
 
06:31
0 min.
 
Wyspiańskiego06:332 min.
 
Politechnika06:376 min.
 
Miszewskiego06:387 min.
 
Jaśkowa Dolina06:409 min.
 
Klonowa06:4211 min.
 
Galeria Bałtycka06:4413 min.
 
Wojska Polskiego06:4615 min.
 
Zamenhofa06:4716 min.
 
Zajezdnia06:4817 min.
 
Strzyża PKM06:4918 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy