Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Nowy Port Oliwska08:18
Przychodnia08:19
Rybołowców08:20
Kasztanowa08:21
Latarnia Morska08:22
Krasickiego08:24
Brzeźno08:25
Mazurska08:26
Wczasy08:27
Dworska08:29
al. Hallera08:30
Grudziądzka08:32
Kolonia Uroda08:33
Kościuszki08:35
Mickiewicza08:36
Reja
 
08:37
0 min.
 
Wyspiańskiego08:392 min.
 
Politechnika08:425 min.
 
Miszewskiego08:436 min.
 
Jaśkowa Dolina08:458 min.
 
Klonowa08:469 min.
 
Galeria Bałtycka08:4811 min.
 
Wojska Polskiego08:5013 min.
 
Zamenhofa08:5114 min.
 
Zajezdnia08:5215 min.
 
Strzyża PKM08:5316 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy