Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Nowy Port Oliwska07:18
Przychodnia07:19
Rybołowców07:20
Kasztanowa07:21
Latarnia Morska07:22
Krasickiego07:24
Brzeźno07:25
Mazurska07:26
Wczasy07:27
Dworska07:29
al. Hallera07:30
Grudziądzka07:32
Kolonia Uroda07:33
Kościuszki07:35
Mickiewicza07:36
Reja
 
07:37
0 min.
 
Wyspiańskiego07:392 min.
 
Politechnika07:425 min.
 
Miszewskiego07:436 min.
 
Jaśkowa Dolina07:458 min.
 
Klonowa07:469 min.
 
Galeria Bałtycka07:4811 min.
 
Wojska Polskiego07:5013 min.
 
Zamenhofa07:5114 min.
 
Zajezdnia07:5215 min.
 
Strzyża PKM07:5316 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy