Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Nowy Port Oliwska06:38
Przychodnia06:39
Rybołowców06:40
Kasztanowa06:41
Latarnia Morska06:42
Krasickiego06:44
Brzeźno06:45
Mazurska06:46
Wczasy06:47
Dworska06:49
al. Hallera06:50
Grudziądzka06:52
Kolonia Uroda06:53
Kościuszki06:55
Mickiewicza06:56
Reja
 
06:57
0 min.
 
Wyspiańskiego06:592 min.
 
Politechnika07:025 min.
 
Miszewskiego07:036 min.
 
Jaśkowa Dolina07:058 min.
 
Klonowa07:069 min.
 
Galeria Bałtycka07:0811 min.
 
Wojska Polskiego07:1013 min.
 
Zamenhofa07:1114 min.
 
Zajezdnia07:1215 min.
 
Strzyża PKM07:1316 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy