Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Nowy Port Oliwska05:39
Przychodnia05:40
Rybołowców05:41
Kasztanowa05:42
Latarnia Morska05:43
Krasickiego05:45
Brzeźno05:46
Mazurska05:47
Wczasy05:48
Dworska05:50
al. Hallera05:51
Grudziądzka05:53
Kolonia Uroda05:54
Kościuszki05:56
Mickiewicza05:57
Reja
 
05:58
0 min.
 
Wyspiańskiego06:002 min.
 
Politechnika06:024 min.
 
Miszewskiego06:035 min.
 
Jaśkowa Dolina06:057 min.
 
Klonowa06:068 min.
 
Galeria Bałtycka06:0810 min.
 
Wojska Polskiego06:1012 min.
 
Zamenhofa06:1113 min.
 
Zajezdnia06:1214 min.
 
Strzyża PKM06:1315 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy