Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Nowy Port Oliwska22:39
Przychodnia22:40
Rybołowców22:41
Kasztanowa22:42
Latarnia Morska22:43
Krasickiego22:45
Brzeźno22:46
Mazurska22:47
Wczasy22:48
Dworska22:50
al. Hallera22:51
Grudziądzka22:53
Kolonia Uroda22:54
Kościuszki22:56
Mickiewicza22:57
Reja
 
22:58
0 min.
 
Wyspiańskiego23:002 min.
 
Politechnika23:024 min.
 
Miszewskiego23:035 min.
 
Jaśkowa Dolina23:057 min.
 
Klonowa23:068 min.
 
Galeria Bałtycka23:0810 min.
 
Wojska Polskiego23:1012 min.
 
Zamenhofa23:1113 min.
 
Zajezdnia23:1214 min.
 
Strzyża PKM23:1315 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy