Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Nowy Port Oliwska21:09
Przychodnia21:10
Rybołowców21:11
Kasztanowa21:12
Latarnia Morska21:13
Krasickiego21:15
Brzeźno21:16
Mazurska21:17
Wczasy21:18
Dworska21:20
al. Hallera21:21
Grudziądzka21:23
Kolonia Uroda21:24
Kościuszki21:26
Mickiewicza21:27
Reja
 
21:28
0 min.
 
Wyspiańskiego21:302 min.
 
Politechnika21:324 min.
 
Miszewskiego21:335 min.
 
Jaśkowa Dolina21:357 min.
 
Klonowa21:368 min.
 
Galeria Bałtycka21:3810 min.
 
Wojska Polskiego21:4012 min.
 
Zamenhofa21:4113 min.
 
Zajezdnia21:4214 min.
 
Strzyża PKM21:4315 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy