Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Nowy Port Oliwska20:39
Przychodnia20:40
Rybołowców20:41
Kasztanowa20:42
Latarnia Morska20:43
Krasickiego20:45
Brzeźno20:46
Mazurska20:47
Wczasy20:48
Dworska20:50
al. Hallera20:51
Grudziądzka20:53
Kolonia Uroda20:54
Kościuszki20:56
Mickiewicza20:57
Reja
 
20:58
0 min.
 
Wyspiańskiego21:002 min.
 
Politechnika21:024 min.
 
Miszewskiego21:035 min.
 
Jaśkowa Dolina21:057 min.
 
Klonowa21:068 min.
 
Galeria Bałtycka21:0810 min.
 
Wojska Polskiego21:1012 min.
 
Zamenhofa21:1113 min.
 
Zajezdnia21:1214 min.
 
Strzyża PKM21:1315 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy