Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Nowy Port Oliwska05:52
Przychodnia05:53
Rybołowców05:54
Kasztanowa05:55
Latarnia Morska05:56
Krasickiego05:58
Brzeźno05:59
Mazurska06:00
Wczasy06:01
Dworska06:03
al. Hallera06:04
Grudziądzka06:06
Kolonia Uroda06:07
Kościuszki06:09
Mickiewicza06:10
Reja
 
06:11
0 min.
 
Wyspiańskiego06:132 min.
 
Politechnika06:176 min.
 
Miszewskiego06:187 min.
 
Jaśkowa Dolina06:209 min.
 
Klonowa06:2211 min.
 
Galeria Bałtycka06:2413 min.
 
Wojska Polskiego06:2615 min.
 
Zamenhofa06:2716 min.
 
Zajezdnia06:2817 min.
 
Strzyża PKM06:2918 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy