Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Nowy Port Oliwska18:38
Przychodnia18:39
Rybołowców18:40
Kasztanowa18:41
Latarnia Morska18:42
Krasickiego18:44
Brzeźno18:45
Mazurska18:46
Wczasy18:47
Dworska18:49
al. Hallera18:50
Grudziądzka18:52
Kolonia Uroda18:53
Kościuszki18:55
Mickiewicza18:56
Reja
 
18:57
0 min.
 
Wyspiańskiego18:592 min.
 
Politechnika19:036 min.
 
Miszewskiego19:047 min.
 
Jaśkowa Dolina19:069 min.
 
Klonowa19:0811 min.
 
Galeria Bałtycka19:1013 min.
 
Wojska Polskiego19:1215 min.
 
Zamenhofa19:1316 min.
 
Zajezdnia19:1417 min.
 
Strzyża PKM19:1518 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy