Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Nowy Port Oliwska16:55
Przychodnia16:56
Rybołowców16:57
Kasztanowa16:58
Latarnia Morska16:59
Krasickiego17:01
Brzeźno17:02
Mazurska17:03
Wczasy17:04
Dworska17:06
al. Hallera17:07
Grudziądzka17:09
Kolonia Uroda17:10
Kościuszki17:12
Mickiewicza17:13
Reja
 
17:14
0 min.
 
Wyspiańskiego17:162 min.
 
Politechnika17:206 min.
 
Miszewskiego17:217 min.
 
Jaśkowa Dolina17:239 min.
 
Klonowa17:2511 min.
 
Galeria Bałtycka17:2713 min.
 
Wojska Polskiego17:2915 min.
 
Zamenhofa17:3016 min.
 
Zajezdnia17:3117 min.
 
Strzyża PKM17:3218 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy