Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Nowy Port Oliwska15:03
Przychodnia15:04
Rybołowców15:05
Kasztanowa15:06
Latarnia Morska15:07
Krasickiego15:09
Brzeźno15:10
Mazurska15:11
Wczasy15:12
Dworska15:14
al. Hallera15:15
Grudziądzka15:17
Kolonia Uroda15:18
Kościuszki15:20
Mickiewicza15:21
Reja
 
15:22
0 min.
 
Wyspiańskiego15:242 min.
 
Politechnika15:286 min.
 
Miszewskiego15:297 min.
 
Jaśkowa Dolina15:319 min.
 
Klonowa15:3311 min.
 
Galeria Bałtycka15:3513 min.
 
Wojska Polskiego15:3715 min.
 
Zamenhofa15:3816 min.
 
Zajezdnia15:3917 min.
 
Strzyża PKM15:4018 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy