Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Nowy Port Oliwska14:53
Przychodnia14:54
Rybołowców14:55
Kasztanowa14:56
Latarnia Morska14:57
Krasickiego14:59
Brzeźno15:00
Mazurska15:01
Wczasy15:02
Dworska15:04
al. Hallera15:05
Grudziądzka15:07
Kolonia Uroda15:08
Kościuszki15:10
Mickiewicza15:11
Reja
 
15:12
0 min.
 
Wyspiańskiego15:142 min.
 
Politechnika15:186 min.
 
Miszewskiego15:197 min.
 
Jaśkowa Dolina15:219 min.
 
Klonowa15:2311 min.
 
Galeria Bałtycka15:2513 min.
 
Wojska Polskiego15:2715 min.
 
Zamenhofa15:2816 min.
 
Zajezdnia15:2917 min.
 
Strzyża PKM15:3018 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy