Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Nowy Port Oliwska05:18
Przychodnia05:19
Rybołowców05:20
Kasztanowa05:21
Latarnia Morska05:22
Krasickiego05:24
Brzeźno05:25
Mazurska05:26
Wczasy05:27
Dworska05:29
al. Hallera05:30
Grudziądzka05:32
Kolonia Uroda05:33
Kościuszki05:35
Mickiewicza05:36
Reja
 
05:37
0 min.
 
Wyspiańskiego05:392 min.
 
Politechnika05:425 min.
 
Miszewskiego05:436 min.
 
Jaśkowa Dolina05:458 min.
 
Klonowa05:469 min.
 
Galeria Bałtycka05:4811 min.
 
Wojska Polskiego05:5013 min.
 
Zamenhofa05:5114 min.
 
Zajezdnia05:5215 min.
 
Strzyża PKM05:5316 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy