Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Nowy Port Oliwska14:23
Przychodnia14:24
Rybołowców14:25
Kasztanowa14:26
Latarnia Morska14:27
Krasickiego14:29
Brzeźno14:30
Mazurska14:31
Wczasy14:32
Dworska14:34
al. Hallera14:35
Grudziądzka14:37
Kolonia Uroda14:38
Kościuszki14:40
Mickiewicza14:41
Reja
 
14:42
0 min.
 
Wyspiańskiego14:442 min.
 
Politechnika14:486 min.
 
Miszewskiego14:497 min.
 
Jaśkowa Dolina14:519 min.
 
Klonowa14:5311 min.
 
Galeria Bałtycka14:5513 min.
 
Wojska Polskiego14:5715 min.
 
Zamenhofa14:5816 min.
 
Zajezdnia14:5917 min.
 
Strzyża PKM15:0018 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy